Regulamin

Ostatnia zmiana: 12.09.2016 Z dniem 12.09.2016 zostaje wstrzymana sprzedaż subskrypcji podwójnych. Operatorem sklepu internetowego 006.pl jest firma 313 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Białymstoku, al. Jana Pawła II 79, NIP: 542-317-58-15, REGON: 200376147, Kapitał zakładowy spółki: 300 000,00 zł, KRS: 0000361752 Sąd Rejonowy w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy
Operator ustanawia niniejszy regulamin:

1. Sklep internetowy 006.pl oraz Automapa24.pl prowadzi sprzedaż elektronicznych licencji (subskrypcji oraz upgrade) programu Automapa. W ofercie sklepu internetowego znajdują się trzy produktu: 1. 12 miesięczna subskrypcja licencji Automapa XL, 2. 12 miesięczna subskrypcja licencji Automapa EU, 3. Upgrade (zmiana) licencji Automapa XL do Automapa Europa, 4. Nowa licencja elektroniczna Automapa Polski, 5. Nowa licencja elektroniczna Automapa Europa oraz różne warianty wymienionych produktów

2. Aktualna cena na poszczególne produkty znajduje się na głównej stronie www.006.pl oraz Automapa24.pl Rabat uznanionowy udzielany jest dla niektórych zamówień - zależnie od wielkości zamówienia i / lub konfiguracji zamawianych produktów / licencji.

3. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w momencie zatwierdzenia przez klienta wszelkich danych osobowych oraz danych zamawianych produktów. Płatności dokonywane są za pośrednictwem portalu Transferuj.pl Dostępne są następujące formy płatności:

  Bank Kanał dostępny:
1 Allianz Bank Polska S.A.
tak
2 Alior Bank S.A.
tak
3 Bank BPH S.A.
tak
4 Bank Gospodarki Żywnościowej S.A. tak
5 Bank Millennium S.A.
tak
6 Bank Ochrony Środowiska S.A.
tak
7 Bank Pekao S.A.
tak
8 Bank Pocztowy S.A.
tak
9 Bank Spółdzielczy we Wschowie
tak
10 Bank Zachodni WBK S.A. tak
11 BNP Paribas Fortis tak
12 Citibank Handlowy S.A. tak
13 Deutsche Bank PBC S.A. tak
14 Dowolny inny bank / Druczek tak
15 Euro Bank S.A. nie (prace trwają)
16 FM Bank S.A. tak
17 Getin Bank S.A. tak
18 ING Bank Śląski S.A. tak
19 Inteligo tak
20 Invest-bank S.A. tak
21 Kredyt Bank S.A. tak
22 Lukas Bank S.A tak
23 mBank tak
24 Meritum Bank ICB S.A. tak
25 Multibank tak
26 NeoBank (WBS) tak
27 Nordea Bank Polska S.A.
tak
28 PKO Bank Polski S.A. (iPKO)
tak
29 Polbank EFG
tak
30 Raiffeisen Bank S.A.
tak
31 Spółdzielcza Grupa Bankowa
tak
32 Toyota Bank Polska S.A tak
33 Volkswagen Bank S.A.
tak
4. Zakup subskrypcji przedłuża dostęp do aktualizacji programu oraz odpowiednich map na kolejne 12 miesięcy, licząc od momentu wygaśnięcia poprzedniej subskrypcji. Zakup upgrade zmienia rodzaj posiadanej licencji, nie zmieniając terminu wygaśnięcia subskrypcji. Jeśli jednak po zakupie subskrypcji lub upgrade subskrypcja byłaby krótsza niż 1 miesiąc zostaje ona automatycznie przedłużona na 1 miesiąc od daty zakupu. Warunkiem zakupu zarówno subskrypcji jak i upgrade jest podanie numeru licencji AutoMapy oraz adresu email użytego do wykonania rejestracji. Zakupu nowej subskrypcji dokonać można już na 120 dni przed wygaśnięciem poprzedniej.Zwracamy uwagę, że okres przedłużenia subskrypcji biegnie od momentu wygaśnięcia poprzedniej, a nie od daty zakupu nowej subskrypcji. Jeśli jednak, po zakupie subskrypcji, lub upgrade, w wyniku braku ciągłości jej ważność byłaby ona krótsza niż 1 miesiąc, zostanie ona automatycznie przedłużona na 1 miesiąc od daty zakupu. W takim przypadku subskrypcja dwuletnia pozwoli na aktualizację map i programu przez 13 miesięcy od dnia jej zakupu. Przedłużenia subskrypcji można dokonać, gdy: - brak ciągłości w jej ważności nie jest dłuższy niż 24 miesiące; - maksymalna jej ważność nie będzie dłuższa niż 777 dni licząc od dnia zakupu przedłużenia. Sklep nie pobiera opłat za dostarczenie nowych licencji firmą kurierską

5. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że klient prawidłowo zakończy proces zamówienia oraz płatności. Jako prawidłowe zakończenie rozumie się potwierdzenie przez Transferuj.pl zaksięgowania pieniędzy.

6. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT lub paragon. Dokument wystawiany jest w ciągu 7 dni od daty zakupu.

7. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.

8. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

9. Zamówienia realizowane są elektronicznie tj. wykupując subskrypcję lub upgrade na program Automapa licencja jest przedłużana na serwerach Automapy natychmiast po dokonaniu płatności. Z momentem otrzymania od nas e-maila z informacją o realizacji zamówienia Państwa licencja jest już przedłużona lub zmieniona.

9a. Zamówienia na nowe licencje elektroniczna (Zakup programu w wersji do pobrania z internetu) dostarczane są w formie elektronicznej (na adres e-mail podany w zamówieniu). 10. Reklamacje. Licencje elektroniczne nie podlegają zwrotowi. Wszelkie reklamacje prosimy kierować w formie pisemnej na adres biura handlowego.

11. Sklep działa zgodnie z wymogami Ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Dostęp do tych danych mają tylko nieliczne uprawnione osoby. Zgromadzonych danych osobowych Sklep nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza innym podmiotom (oprócz danych które są niezbędne do realizacji płatności za zamówienie przez firmę Brachia S.J.). Wszyscy Klienci mają dostęp do swoich danych - mogą je weryfikować i modyfikować . Sklep zastrzega sobie prawo do poinformowania użytkowników którzy podali dane licencji na stronie 006.pl lub Automapa24.pl o zbliżającym się terminie wygaśnięcia ich licencji. Każdemu użytkownikowi przysługuje prawo modyfikacji bądz usunięcia tych danych z naszej bazy adresowej.

12. Wszystkie produkty oferowane w sklepie 006.pl oraz Automapa24.pl są oryginalne. Jesteśmy autoryzowanym partnerem Automapa.

13. Zawartość Sklepu internetowego nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego art. 543. Wszelkie informacje na temat sprzętu w ofercie Sklepu są zgodne z danymi katalogowymi producentów. Sklep zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów.

14. W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

15. Składając zamówienie Klient akceptuje powyższy regulamin.